KRAKÓW ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI – Sąd Okręgowy

Kraków zaświadczenie o niekaralności – Sąd Okręgowy

Obecnie w mieście Kraków zaświadczenie o niekaralności w wersji papierowej z pieczęciami i znakami sądowymi są wydawane przez biura Informacyjne KRK oraz punkty informacyjne, działające przy sądach powszechnych i one są uprawnione do udzielania informacji o osobach oraz o podmiotach zbiorowych na podstawie danych zgromadzonych w Krajowym Rejestrze Karnym.

Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego przy Sądzie Okręgowym w Krakowie
ul. Przy Rondzie 7
31-547 Kraków

DOKUMENT MOŻNA ZAMÓWIĆ PRZEZ INTERNET BEZ WIZYTY W SĄDZIE

Odnośnie miasta Kraków zaświadczenie o niekaralności można zamówić przez internet bez wizyty w Sądzie za pośrednictwem formularza zamówienia. Link do formularza zamówienia zaświadczenie o niekaralności w Krakowie.

ZAŚWIADCZENIE WYSYŁAMY LISTEM POLECONYM LUB KURIEREM DO DOMU, BIURA W POLSCE LUB ZAGRANICĘ oraz SKAN na eMail

Zobacz szczegółowy opis procedury zamawiania zaświadczenia o niekaralności przez internet z Krajowego Rejestru Karnego (KRK) w Krakowie.

JEDNOCZEŚNIE MOŻNA ZLECIĆ PRZETŁUMACZENIE ZAŚWIADCZENIA NA JĘZYK ANGIELSKIzaświadczenie o niekaralności Kraków po angielsku LUB NIEMIECKIzaświadczenie o niekaralności Kraków po niemiecku

Zaświadczenie o niekaralności może zostać przetłumaczone (tłumaczenie uwierzytelnione) przez tłumacza przysięgłego języka angielskiego lub niemieckiego.  Dodatkowo oprócz zaświadczenia o niekaralności Kraków, które będzie w języku polskim wyślemy także tłumaczenie przysięgłe w wybranym języku (angielski lub niemiecki). Koszt tłumaczenia podajemy w zakładce cennik. Zachęcamy także gdy wymagane jest tłumaczenie do skorzystania z kompleksowej obsługi w tym zakresie przez doświadczonych tłumaczy.

NADTO BEZ KONIECZNOŚCI PRZYJAZDU DO WARSZAWY ZAŚWIADCZENIE MOŻNA ZALEGALIZOWAĆ W MINISTERSTWIE SPRAW ZAGRANICZNYCH ZLECAJĄC TO W ZAMÓWIENIU

Zamówione w tej witrynie zaświadczenie o niekaralności możemy poddać legalizacji czyli potwierdzić w Ministerstwie Spraw Zagranicznych w Warszawie (MSZ). Legalizacją potwierdzamy, że dokument jest oryginalny i został wydany przez uprawniony do tego urząd i że może zostać bez żadnych przeszkód wykorzystany w kraju przeznaczenia. Koszt legalizacji lub apostilla zaświadczenia o niekaralności Kraków podajemy w zakładce cennik.

OD 12 LAT DOSTARCZAMY ZAŚWIADCZENIA Krajowego Rejestru Karnego

Z pewnością usługi serwisu pozwalają na znaczne zaoszczędzenie czasu potrzebnego do uzyskania zaświadczenia do pracy, przetargu, transportu lub koncesji. Po wypełnieniu formularza system wygeneruje na podstawie wpisanych danych dokumenty zwrotne (wniosek i pełnomocnictwo). Dokumenty te należy wydrukować podpisać i nadać listownie na adres tego serwisu który podajemy w zakładce kontakt. Nasz pełnomocnik załatwi sprawnie zaświadczenie o niekaralności w sądzie i odeśle oryginał listem poleconym lub kurierem oraz skan na e-mail.

Wypełnij teraz formularz zamówienia zaświadczenie o niekaralności online Kraków.

Zobacz także: zaswiadczenie o niekaralności Biała Podlaska,
zaświadczenie o niekaralności Sieradz.